ثبت نام
به منظور استفاده از اين وب سايت، كاربر ابتدا بايد فرم ثبت نام را تكميل و اطلاعات شخصی خود را مانند نام و نام خانوادگی، نشانی، ایمیل و تلفن تماس در فرم مربوطه وارد كند. این اطلاعات براي تماس با كاربر با توجه به اظهار علاقه خودش درباره خدمات وب سايت استفاده مي شود و تا زماني كه به عنوان مشتری با ما همراه هستید، اطلاعات شما را به منظور ارتباط سريع و دائم با شما نگهداري مي کنيم. كاربر در وارد كردن برخی اطلاعات آماري و هويتي مختار است، اما براي اينكه بتوانيم خدمات تخصصي تري در وب سايت مان ارائه دهیم، كاربران را به وارد كردن اين اطلاعات توصیه مي كنيم.

اطلاعات حساب های بانکی شما

ما با استفاده از فرم هاي موجود در وب سایت اطلاعات تماس كاربران (مانند نام، نشانی، شماره تلفن، ایمیل و ...) را دريافت و براي سفارش ها، درخواست ها، ارائه خدمات پس از فروش، و از این قبیل موارد از آنها استفاده مي کنیم. هنگام خرید کالا و خدمات و پرداخت وجه آنها به صورت آنلاين، اطلاعات حساب شما در اختيار ما قرار نمي گيرد و صرفاً توسط بانک ملت جمهوری اسلامی ایران بررسی و پردازش مي شود.
سلام نوین ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند نام، آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های سلام نوین قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و سلام نوین تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید
سلام نوین به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول هفته در اولین فرصت پردازش می‌‏شوند.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت سلام نوین به وسیله ارسال نام و مدل کالا از طریق پیام کوتاه در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. سلام نوین همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در سلام نوین به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای سلام نوین محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. همچنین در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند: اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ  پرداخت شده طی 72ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
سلام نوین مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای سلام نوین محفوظ است.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
با توجه به آنکه موجودی کالاهای فروشگاه و قیمت ها در طول زمان در حال تغییر می باشند، برای انجام خرید لازمست مشتریان در همان مرحله اول از قیمت و موجودی کالا اطمینان حاصل نمایند. در این مرحله یک کد رهگیری به مشتریان تخصیص و از طریق ایمیل یا پیامک برایشان ارسال می گردد.
کاربران و مشتریان برای ثبت سفارش و خرید ملزم به ثبت نام در سایت می باشند و در این صورت علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی مجبور به ورود اطلاعات نمی باشند، می توانند از مزایای آن از جمله آگاهی از فروش ها و تخفیفات ویژه بهره مند شوند. با ثبت این اطلاعات، کاربران و مشتریان ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد فروشگاه، به فروشگاه اختیار می دهند تا جهت برقراری ارتباط مورد استفاده قرار گیرند.
مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد.
پس از اتمام مرحله ثبت سفارش و پرداخت آنلاین مبلغ کالا توسط مشتری و سپس تحویل کالا توسط شرکت به مشتری، از سوی تیم پشتیبانی سلام نوین با مشتریان تماس گرفته شده و از تحویل کالا و رضایت مشتری اطمینان به عمل می آورند.