ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی سلام نوین، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط و قوانین سلام نوین است، تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید.
ورود کاربران به فروشگاه اینترنتی سلام نوین و استفاده از خدمات آن به معنای آگاهی و پذیرفتن شرایط و قوانین سلام نوین است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سلام نوین از سوی کاربر است.

تعاریف

  • محتوای سایت: شامل متن، عکس، فیلم، کاتالوگ و مشخصات فنی محصولات یا کلیه اخبار درج شده در سایت می باشد.
  • کاربر: به هر فردی که از طریق اینترنت وارد سایت سلام نوین شده باشد، کاربر اطلاق می شود.
  • عضو: به کاربری که به عضویت سایت دربیاید، عضو اطلاق می شود.
  • مشتری: به کاربر یا عضوی که از سایت خرید می نماید، مشتری اطلاق می شود.
  • سفارش: کالا یا کالاهایی که مشتری انتخاب و آن ها را خرید می نماید.

محتوای سایت
 فروشگاه در راستای افزایش آگاهی و اطلاع رسانی به کاربران سایت، نسبت به تهیه محتوای لازم اقدام نموده است. این اطلاعات توسط گروه تخصصی سایت و از منابع معتبر و سایت های اصلی برندها و با دقت در اعتبار آنها تهیه شده و به صورت مستمر از جهت درست و به روز بودن بازبینی می گردند. با این حال سلام نوین هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای این مطالب، اشکالات غیر عمدی و ایرادات نگارشی نمی پذیرد.

ارتباط با فروشگاه اینترنتی سلام نوین
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سلام نوین استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سلام نوین ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی برقرار می شود و شما موافقت می‌‏کنید که سلام نوین به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه، تلگرام و یا سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه، امکان دارد سلام نوین برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سلام نوین را لغو کنند.