مسواک بین دندانی پلاس کونیکال

علامت تجاری: اینترپروکس
کد کالا: Interprox Plus Conical
موجودی: در انبار
72,000 تومان

مسواک بین دندانی پلاس مخروطی اینترپروکس با سایز 1.3 میلیمتر برای حذف بیوفیلم های دهانی (پلاک های باکتریایی) برای فضاهای بین دندانی مخصوصا برای نواحی دندان های آسیا، طراحی شده اند.

سری زاویه دار این مسواک دسترسی آسان به نواحی بین دندانی مخصوصا برای دندان های آسیا را فراهم می کند. این طراحی منحصر به فرد، باعث می شود که مسواک به طور عمود وارد فضای بین دندان ها شده و از صدمه زدن به لثه ها جلوگیری می کند. سری این مسواک با سایز 1.3 میلیمتر، تمیزکاری عمیق فضاهای بین دندان ها را به طور کامل انجام می دهد.

طراحی و تولید نوآورانه این محصول با رشته های با کیفیت Tynex، مراقبت بهتر از لثه ها را فراهم می کند، زیرا طراحی دو رنگ این مسواک باعث میشود که رشته های سفید مکان های دارای خونریزی را تشخیص دهند و رشته های سیاه رنگ، وجود بیوفیلم های دهانی را مشخص کنند. سیم فولادی ضد زنگ  که با پلی اورتان (مواد پلاستیکی) پوشش داده شده اند، به حفاظت بهتر از ساختار مخاطی، دندان ها و ایمپلنت ها کمک می کنند. سری مسواک نیز با یک  محافظ پوشانده شده است تا  برای حمل و نقل مناسب شود.

مسواک بین دندانی پلاس سوپرمیکرو اینترپروکس، به طور موثری فضاهای بین دندانی را تمیز میکند و بدین ترتیب دندان ها را از پوسیدگی و بیماری های لثه و استخوان اطراف دندان محافظت می کند. این محصول دارای استاندارد ISO 16409 می باشد و در کشور اسپانیا توزیع شده است.

موارد مصرف:

این مسواک برای افرادی که فضاهای بین دندان های آنها 1.3 میلیمتر باشد مناسب است. همچنین، برای افراد دارای ارتوردنسی، ایمپلنت و پروتزهای ثابت بسیار مناسب هستند.

نحوه مصرف:

سری مسواک را وارد فضاهای بین دندانی کنید بطوریکه رشته ها با دندان ها تماس پیدا کنند. مسواک را بدون اینکه از فضای بین دندان خارج شود به جلو و عقب حرکت دهید.

اگر سیم مسواک خم شد و یا به لثه آسیب رساند، مسواک با سری کوچکتر استفاده کنید.

 

این محصول دارای پروانه بهداشتی ورود به شماره 6876204359399400 از سازمان غذا و دارو می باشد.

مشخصات فیزیکی
اندازه 1/3
درپوش دارد
میزان زبری برس نرم
موارد مصرف
مخصوص افراد با فضای بین دندانی 1/3 میلی متر و یا دارای ارتوردنسی، ایمپلنت و پروتزهای ثابت
کشور تولیدکننده
محل ساخت اسپانیا

نوشتن یک نظر

توجه: HTML ترجمه نمیشود!

روش‌های متنوع ارسال

ارسال رایگان سفارشات بالای 100 هزار تومان

تضمین بازگشت وجه

با اطمینان خاطر خرید کنید

ضمانت اصالت کالا

ارائه محصولات اورجینال با گارانتی اصلی